balení dárků

Balení dárků bez vybavení

neděle, června 04, 2017

Hned po práci máte sraz s kamarádkou, která má narozeniny. Knížku nebo malý dárek jste zvládla objednat přes internet do kanceláře, ale není dárkově zabalený. Nemáte u sebe dárkový balicí papír ani stuhy. Čas hraje proti vám. Nevadí, improvizujte a buďte originální každým coulem. Mám pro vás pár návodů a tipů, jak zabalit dárek za pomoci kancelářského vybavení.

 


Na elegantní balení toho potřebujete opravdu málo. Vytiskněte si na tiskárně nějaký obrázek z internetu, nejlépe na celou plochu A4. Já použila noty. Papír nastříhejte na proužky – tři dlouhé, tři kratší a jeden nejkratší. Pak postupujte jak je ukázáno na obrázku. Konce proužků po přetočení přilepte k zadní straně proužku. Jednotlivé dílky slepte k sobě. Z nejkratšího proužku slepte prstýnek a vložte doprostřed. Hotovo. Máte krásnou ozdobnou dárkovou mašli.Na balení dárku použijte klidně čistě bílý kancelářský papír, který si z části naohýbejte do harmoniky.Sklady dodají balení punc elegance a mašle dárek korunuje.
Máte v kanceláři barevné papíry? Vezměte do ruky děrovačku a cvakejte. Vyrobenými konfetami pak posypejte lepicí stranu průhledné izolepy.Získáte tak hezkou netradiční mašli.Šitíčko najdete? Čistě bílý kancelářský papír nejprve pečlivě zmačkejte. Pak do něj dárek zabalte a obyčejnou nití obmotejte téměř jako pavouk motá svou potravu 😊
Barevné post-it lepicí štítky ohněte přes šňůrku a sestříhněte do trojúhelníkového tvaru. 


Hotová girlanda je opět důstojnou a veselou mašlí na váš dárek.
Opět můžete použít děrovačku a do proužku barevného papíru udělat nepravidelně a hustě poseté díry.
Proužek pak poslouží jako stužka.Kterou můžete dále dozdobit jednou z jednoduchých mašlí z papíru.
Máte v kabelce nějaký přečtený časopis? Vezměte nůžky a vystříhejte různá slova z nápisů, která navíc obdarovanou vystihují nebo jí polichotí. Nalepte je nepravidelně na bílý kancelářský papír.
Z nitě můžete navíc jednoduše vyrobit malinké střapečky. Pro jednoduchost si niť obmotejte okolo vidličky. Lépe se vám pak bude rozstříhávat.A originálním balením potěšíte více než kupovanou parádou.


Také se Vám bude líbit

0 comments

Sledujte mě na Facebooku