dárek

Svatební visačky na víno

neděle, března 12, 2017

Jdete na svatbu a chcete darovat peníze? Můžete to udělat méně okatě a originálněji než v bílé obálce. Stačí se inspriovat mým návodem a vyrobit si jednoduché visačky na víno.Ze čtvrtek si na Big shotu vyřízneme nebo nůžkami vystřihneme (na internetu lehce najdeme vzor) visačku na láhev vína. Bílou budeme potřebovat jednu. Černé dvě.

Jednu černou ustřihneme těsně pod závěsem na láhev.
Do ustřižené visačky vystřihneme uprostřed ostrý trojúhelník.
Okraje ohneme jako klopy a můžeme je ohnuté přilepit.
Takto připravenou visačku těsně po okrajích a pouze tam přilepíme k celé visačce. Vznikne tak kapsička.Z bílé čtvrtky si připravíme jednoduché pouzdro (prostě dva obdélníky s chlopněmi na slepení), která se musí vejít do připravené kapsičky na visačce.
Pouzdro slepíme a z červené čtvrtky si vystřihneme (nebo na Big shotu vyřízneme) tvar na složení papírové mašle, motýla.Pak už jen stačí motýlka složit a přilepit k pouzdru. Přilepit dva korálky jako knoflíky a vložit peněžní dar.Celé pouzdro opatrně zasuneme do kapsičky připravené na visačce.Na bílou visačku si připravíme opět z bílé čtvrtky výstřižek ve tvaru šatů (případně opět jednoduše použijeme Big shot a příslušnou šablonu). A otiskneme na ně gratulaci. Můžeme použít techniku horkého embossingu (pomaluschnoucím inkoustem otiskneme razítko, zasypeme stříbrným embosovacím práškem a zapečeme reliéf horkovzdušnou pistolí).
K šatům přidáme stříbrnou stužku a pár kamínků.

A podobně připravíme nevěstin závoj – kousíček tylu vlepíme do kroužku nebo mezi korálky. Vše přilepíme na základ visačky.Můžeme přidat jednoduché svatební hand made přání.


Také se Vám bude líbit

0 comments

Sledujte mě na Facebooku